müşteri hizmetleri

Pulibet Müşteri Hizmetleri

Pulibet sitesine üye olduktan sonra Pulibet müşteri hizmetleri canlı destek hattı ve call center ekibiyle sürekli olarak hizmet vermektedir.

Pulibet müşteri hizmetleri biriminde yer alan Canlı destek ekibi, üyelerinin memnuniyetini esas almaktadır.

7/24 ve 365 gün , resmi tatiller dahil hizmet vermektedir. Kullanıcı ekranının sağ alt kısmında bulunan Canlı Destek butonuna tıklayarak anında ulaşılabilmektedir. Canlı desteğe adınız, soyadınız, kullanıcı adınız ve e-posta adresinizi belirterek bağlanabilirsiniz. Ayrıca canlı destek sohbet penceresinde çeşitli son dakika uyarılarına da ulaşabilirsiniz.

Pulibet Müşteri Hizmletleri Canlı destek birimine ulaşmak için tıklayınız.

Pulibet Call center ekibi Pazar günü hariç diğer tüm günler 11:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Talep edilmesi durumunda hemen iletişim sağlanmaktadır.

Ayrıca Pulibet sitesine farklı sebeplerle ulaşmak istiyorsanız da aşağıda vereceğimiz mail adreslerini kullanabilirsiniz.

Reklam: [email protected]
Destek: [email protected]

Promosyonlar, oranlar, son dakika haberleri ve daha fazlası için Facebook’ta Pulibet sayfasını takip edebilirsiniz.

Pulibet, yardımcı sitelerinde bilgilendirdiği adres değişimi ile de kullanıcılarını bilgilendirmekle görevlidir. Güncel adres bilgisinin belirli zamanlarda gerçekleştiği Pulibet sitesinde yeni adres ile hiçbir değişiklik olmadan oyunlara devam edilebiliyor. Güncel adresi Pulibet Destek ile öğrenebilirsiniz. Güncel adres sayfası için tıklayın.

Online spor ve casino oyunları sitesi Pulibet’in her geçen yıl yükselen başarısında kullanıcıların memnuniyeti en temel etki olmuştur. Hızlı ve güvenilir hizmet temeline dayanan Pulibet sitesi oyun servisi, en son teknolojiyi de takip ederek oyunları güncel şekilde tutar.