Pulibet186 Güncel Adres Giriş

Pulibet186 Güncel Adres Giriş

Pulibet adresi 25 şubatta değişti ve Pulibet186 Güncel Adres Giriş oldu. Siz de hemen www.pulibet186.com ile hesaba erişim sağlayamak mümkün olacaktır.

Henüz Pulibet’te bir üyeliği olmayan oyunseverler hemen Pulibet’e ücretsiz üye olabilir. www.pulibet186.com adresi ile tarayıcının adres çubuğuna yeni adresi yazıp, klavyenin enter (giriş) tuşuna basarak siteye giriş sağlamış olunacaktır. Ardından da sağ üstte bulunan ÜYE OL butonuna tıklayıp, ekranda beliren formu doğru ve tam bilgilerle doldurup gönderimi yapıldığı durumda, Pulibet üyeliğiniz gerçekleşecektir.

Pulibet üyeliği gerçekleştirmek için bir e-posta adresi aktif bulunması gerekmektedir. Çünkü şifre unutma durumunda ya da Pulibet’in gerekli gördüğü anlarda bilgilendirme yapması ve bunu gönderebilmesi için, aktif e-postanız olması önemlidir.

Üye olma işlemi tamamlanır tamamlanmaz, bakiye yükleme işlemi gerçekleştirmek, oyunlara başlamak için gereklidir. Bunun için sitenin sağ üst kısmında yer alan Para Yatırma bölümü ile, güncel kullanıma en uygun olacak bir yatırım seçeneğini seçerek bakiye yükleme işlemi yapılabilir.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz; Pulibet Canlı Destek Online aracılığıyla bağlantıya geçebilirsiniz. Bu hat, günün her saati oyunculara ve yeni üye olmak isteyenlere hizmet vermektedir. Online Pulibet sitesinin sağ altında bulunan bölgeye tıklayıp buradan bağlantı kurabilirsiniz.

Değişen domain adresi Pulibet Destek aracılığıyla öğrenmek mümkündür. 25 Şubat tarihinde güncellenen domain adresi www.pulibet186.com olarak belirlenmiştir. Bir dahaki güncellemeye kadar bu adresten giriş yapılmalıdır. Bu adres, Pulibet’in giriş için kullandığı tek adrestir.

Pulibet promsyonları için derlenen Kampanya Pulibet sitesini inceleyip size uygun bir bonus seçimi yapabilirsiniz. Bonus taleplerinizi Pulibet Canlı Destek Online’a yapabilirsiniz.

Pulibet Kazandırmaya Devam Ediyor!